Cenník fotografických služieb

 
SVADBY: Aby sa Vám uchovali krásne spomienky na Váš "veľký deň".
 
Balík KOMPLET: balík obsahuje 2x DVD s 400-500 fotografiami, cena 350€.
  • tento balík pozostáva s fotografických služieb počas celého svadobného dňa, to znamená od rána - príprav, cez obrad až po hostinu.
Balík CLASSIC: balík obsahuje 2x DVD s 250-350 fotografiami, cena 285€.
  • toto je štandardný balík fotografických služieb na obrad a svadobnú hostinu.
Balík VAŠE ÁNO: balík obsahuje 2x DVD s 150-200 fotografiami, cena 150€.
  • tento balík je zameraný iba na fotografovanie Vášho najšťastnejšieho momentu, gratulácii a skupinových fotografii po obrade.
Balík ZÁBAVA: balík obsahuje 2x DVD s 200-250 fotografiami, cena 200€.
  • vrámci tohto balíku Vám ponúkame fotenie na svadobnej hostine po obrade.
Dôležité upozornenie: Všetky balíky, vrámci ktorých sa nachádza aj fotografovanie hostiny je obmedzené časovo do 01:00 hod. ráno. Po tomto čase je možné predĺžiť objednávku fotografických služieb za cenu 15€/hod.
 
 
PORTRÉTY: Vaše fotografie pre každú príležitosť.
 
SVADOBNÝ portrét: Portrét mladomanželov v ich najšťastnejšom okamihu. 15-20 profesionálne retušovaných fotografii. Dá sa dokúpiť ku ktorémukoľvek balíku svadobného fotenia. 
  • SAMOSTATNE: iba svadobný portrét mimo akéhokoľvek balíka. Cena 75€.
  • S balíkom KOMPLET, alebo CLASSIC: Cena 40€.
  • S balíkom VAŠE ÁNO, alebo ZÁBAVA: Cena 50€.
BUSINESS portrét: Portrét vhodný na priloženie k životopisu, alebo ako profilový portrét na stránky Vašej spoločnosti, prípadne na portál LindekIn. 15-20 profesionálne retušovaných fotografii. Cena 75€. 
 
ŠTYLIZOVANÝ portrét: V páre, alebo samostatne, Vaša krása bude naveky zachytená na fotografiách. 15-20 profesionálne retušovaných fotografii. Cena 50-75€.
 
 
EVENTOVÁ FOTOGRAFIA:
 
Fotografie rôznych akcii a podujatí podľa Vašich požiadaviek. Či sa už jedná o RODINNÚ OSLAVU, FIREMNÝ VEČIEROK, alebo KONCERT, VYSTÚPENIE, či iné spoločenské podujatie, neváhajte sa ozvať. Cena v tomto prípade je veľmi subjektívna, teda bude stanovená po určení podmienok, dĺžky akcie a Vašich očakávaní. Nemajte však obavu, určite sa dohodneme.
 
 
Pre bližšie informácie o možnostiach fotenia, alebo prípadnej spolupráce ma neváhajte kontaktovať, či už na čísle 0902 871 079, alebo mailom na odarphoto@gmail.com. Teším sa na spoluprácu s Vami.